Dlažba Pastorelli Stones du Monde Ardesia Mix Gradone Lineare 38x80 (tloušťka 20mm) becco toro nat.
Code: 64145Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | 2 CM FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.15 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 380 mm |
| Series: | Pastorelli Stones du Monde |
| Dimension: | 38 x 80 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 ks |
| Aesthetic appearance: | Břidlice, Žula |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Bazén, Pergola, Schody, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |