Dlažba Pastorelli SU Sunshine Breccia Grey 120x120 Nat. Rett.
Code: 52764Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.65 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Pastorelli Sunshine |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | P009776J |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |