Dlažba Piemme Ibla Linfa Chevron 10x53 Nat. Rett.
Code: 181975Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.75 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 530 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Piemme Ibla |
| Dimension: | 10 x 53 |
| Face: | Parallelogram (Rovnoběžník) |
| Packaging: | 0,636 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 04016 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |