Dlažba Piemme Ibla Nera 30x120 Lapp. Rett.
Code: 181919Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.53 kg |
| Color: | Antracitová |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 1195 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Piemme Ibla |
| Dimension: | 30 x 119 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 03995A |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |