Dlažba Polis Azulejos Ribeira Mix 20x20 Rett.
Code: 22981Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21 kg |
| Color: | Šedá, Bílá, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Polis Azulejos |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Mozaika, Patchwork, Retro, Vzory |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 40097 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |