Dlažba Polis Montagne Davos 45x90 RT 2.0
Code: 23377Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 41.23 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 450 mm |
| Series: | Polis Montagne |
| Dimension: | 45 x 90 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,81 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Travertin |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 24480 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |