Dlažba Polis Montagne Davos 60x60 RT
Code: 23350-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.92 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Polis Montagne |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Travertin |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 20847 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |