Dlažba Polis Montagne Zermatt/St. Moritz Briquette 30x60
Code: 23370Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.09 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 610 mm |
| Width: | 305 mm |
| Series: | Polis Montagne |
| Dimension: | 30.5 x 61 x 0.9 |
| Packaging: | 1,31 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Skladba, Travertin |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0021672/182 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |