Dlažba Polis Route66 Saint Monica 60x60 RT 2.0
Code: 23160Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44.17 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Polis Route66 |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0042163/201 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |