Dlažba Polis Route66 Saint Monica Mos. 30x30
Code: 23163Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Polis Route66 |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton, Kámen, Mozaika |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0041602/101 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |