Dlažba Polis Spezie Cumino 20x120 RT
Code: 23032-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.33 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Polis Spezie |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Packaging: | 0,96 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Bazén, Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 37679 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |