Dlažba Polis Twins Alpes Noce 30x60
Code: 22993-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.09 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 610 mm |
| Width: | 305 mm |
| Series: | Polis Twins |
| Dimension: | 30.5 x 61 x 0.9 |
| Packaging: | 1,31 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Cihla |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10 |
| Určení: | Chodník, Exteriér, Interiér, Obývací pokoj, Pergola, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 19040 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |