Dlažba Saime Frammenta Taupe 30x30 Mosaico Luc. Rett.
Code: 50005Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Saime Frammenta |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Terrazzo, Luxusní zboží, Žula |
| Use: | Dlažba, Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Balkon, Interiér, Komerční prostory, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 7659126 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |