Dlažba Saime Kaleido Beige 60x60 lap.
Code: 153769Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.43 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Saime Kaleido |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 8600086 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |