Dlažba Serenissima Grande In Falda Travertino Navona 100x100 Matt. Rett.
Code: 197116Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 1000 mm |
| Series: | Serenissima Grande in Falda |
| Dimension: | 100 x 100 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 2 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |