Dlažba Serenissima I-Travertini Grigio 30,4x60,8
Code: 7418Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 20.93 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 608 mm |
| Width: | 304 mm |
| Series: | Serenissima I-Travertini |
| Dimension: | 30.4 x 60.8 x 1 |
| Packaging: | 1,29 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor, Travertin |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1043015 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |