Dlažba Serenissima Travertini Due Bianco rett. Lux. 100x100
Code: 51864Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 19 kg |
| Color: | Béžová, Bílá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 1000 mm |
| Series: | Serenissima Travertini Due |
| Dimension: | 100 x 100 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1073527 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |