Dlažba Serenissima Travertini Due Greige rett. Lux. 30x60
Code: 51884Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 21.3 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Serenissima Travertini Due |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1074393 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |