Dlažba Settecento Chelsea Pure White Dec. Square 15x15
Code: 66305Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 0.4 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 13 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Settecento Chelsea |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 7 ks |
| Aesthetic appearance: | Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 305N0 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |