Dlažba Settecento Concreta Fango 30x60 Grip R11
Code: 12577Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.83 kg |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Settecento Concreta |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Use: | Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 501010 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |