Dlažba Settecento Evoque Sabbia 60,8x60,8 Grip
Code: 12614Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.61 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 10.5 mm |
| Length: | 608 mm |
| Width: | 608 mm |
| Series: | Settecento Evoque |
| Dimension: | 60.8 x 60.8 x 1.05 |
| Packaging: | 1,48 m² |
| Use: | Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 131080 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |