Dlažba Settecento Gallery Batt. Iroko 7,8x48 (sokl)
Code: 21080-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE WOOD LOOK |
|---|---|
| Weight: | 1.78 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 72 mm |
| Series: | Settecento Gallery |
| Dimension: | 7.2 x 60 x 1 |
| Packaging: | 5,76 bm |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Jiné |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 15012 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |