Dlažba Settecento Lichen Plank Myhome Olmo 30x120
Code: 63541Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.67 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Settecento Lichen |
| Dimension: | 30 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dekor, Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5, Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1190A4 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |