Dlažba Sichenia 94_EVO Nero Fumo 90x90 Rett.
Code: 102758Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.48 kg |
| Color: | Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Sichenia 94_EVO |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 188759 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |