Dlažba Sichenia Con_cretə Beige Satin 90x90 Rett.
Code: 108076Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.63 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Sichenia Con_Crete |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 196272 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |