Dlažba Sichenia Con_Creta Griglia Bianco Grip 33x60 Rett. (tl.21mm) (196471)
Code: 108200Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 5.2 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 21 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Sichenia Con_Crete |
| Dimension: | 20 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Protiskluz, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 196471 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |