Dlažba Sichenia Iron Ruggine 30x60,5
Code: 24352Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 23.14 kg |
| Color: | Šedá, Hnědá, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 605 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Sichenia Iron |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,452 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Interiér, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | IRN0363 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |