Dlažba Sichenia Parkett Thun Battiscopa 6x120 Sat. Rett.
Code: 205654Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE WOOD LOOK |
|---|---|
| Weight: | 1.63 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Sichenia Parkett |
| Dimension: | 6 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 7 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | Thun |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |