Dlažba Sichenia Pavé Brick Bruciato 8x41
Code: 37083Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.53 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 410 mm |
| Width: | 80 mm |
| Series: | Sichenia Pavé Brick |
| Dimension: | 8 x 41 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,722 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Fasáda, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0180275 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |