Dlažba Sichenia Pavé Delle Alpi Valmalenco GRIP 22,5x22,5 Rett. (tl.14mm)
Code: 87320Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 30.41 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 14 mm |
| Length: | 225 mm |
| Width: | 225 mm |
| Series: | Sichenia Pavé Delle Alpi |
| Dimension: | 22.5 x 22.5 x 1.4 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,911 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 195516 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |