Dlažba Sichenia Silvis Acero Fascia 20x120 Rett.
Code: 37154Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 5.42 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Sichenia Silvis |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Balkon, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0183401 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |