Dlažba Sichenia Travertini XL Charcoal Lapp. Rett. 29,5x59
Code: 155303Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 23.15 kg |
| Color: | Šedá, Antracitová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 590 mm |
| Width: | 295 mm |
| Series: | Sichenia Travertini XL |
| Dimension: | 29.5 x 59 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,044 m² |
| Aesthetic appearance: | Travertin |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0179623 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |