Dlažba Sichenia Travertini XL Charcoal Rett. 59x117,5
Code: 155132Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.94 kg |
| Color: | Šedá, Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1175 mm |
| Width: | 590 mm |
| Series: | Sichenia Travertini XL |
| Dimension: | 59 x 117 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,3864 m² |
| Aesthetic appearance: | Travertin |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0179303-1 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |