Dlažba Sichenia Travertini XL White Mosaico Lapp. Rett. 30x30
Code: 155135Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.45 kg |
| Color: | Šedá, Béžová, Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Sichenia Travertini XL |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 4 ks |
| Aesthetic appearance: | Travertin |
| Use: | Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0179631 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |