Dlažba Tonalite Aquarel Crema 15x15
Code: 26383Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TONALITE AQUAREL - RETRO WALL TILES SMALL FORMAT 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 21.2 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Tonalite Aquarel |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | AQU15CR |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |