Dlažba Tonalite Geomat Hexagon Seta 6x7
Code: 35014Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 0.13 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 70 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Tonalite Geomat |
| Dimension: | 6 x 7 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 23 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | HEX1671 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |