Dlažba Tonalite Geomat Rhombus Lavagna 14,3x24,5
Code: 34978Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 18.6 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 245 mm |
| Width: | 143 mm |
| Series: | Tonalite Geomat |
| Dimension: | 14.3 x 24.5 x 0.8 |
| Face: | Rhombus (Kosočtverec) |
| Packaging: | 0,57 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | RHO1679 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |