Dlažba Tonalite Geomat Triangle Lavagna 14,5x12
Code: 34985Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 18.89 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 120 mm |
| Width: | 145 mm |
| Series: | Tonalite Geomat |
| Dimension: | 14.5 x 12 x 0.8 |
| Face: | Triangle (Trojúhelník) |
| Packaging: | 0,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | TRI1679 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |