Dlažba Tonalite Nuance Rosa 7x28
Code: 28872Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 18.18 kg |
| Color: | Růžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 280 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | Tonalite Nuance |
| Dimension: | 7 x 28 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,55 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | NUA28RO |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |