Dlažba Tonalite Silk Ardesia 15x15 lesk
Code: 6150Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Tonalite Silk |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1639 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |