Dlažba Tonalite Silk Gesso diamant 10x30
Code: 6139Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 17.86 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Tonalite Silk |
| Dimension: | 10 x 30 |
| Face: | Diamante (Zkosené hrany), Obdélník |
| Packaging: | 0,84 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 430DI |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |