Dlažba Tonalite Silk Polvere 15x15
Code: 6154Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR BATHROOMS |
|---|---|
| Weight: | 14 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Tonalite Silk |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1632 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |