Dlažba Tuscania Athena Bianco 61x61 Rett.
Code: 50530Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.29 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 610 mm |
| Width: | 610 mm |
| Series: | Tuscania Athena |
| Dimension: | 61 x 61 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,49 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | I7I0 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |