Dlažba Tuscania Caementum Step Furvus 30,4x61 Matt. Rett.
Code: 77196Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 3.09 kg |
| Color: | Matný, Šedá |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 610 mm |
| Width: | 304 mm |
| Series: | Tuscania Caementum |
| Dimension: | 30.4 x 61 x 0.9 |
| Face: | Diamante (Zkosené hrany) |
| Packaging: | 1,3 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
| The item has been sold out… | |