Dlažba Tuscania Cortina Stone Sabbia 122x122 Matt. Rett. (tl.20mm)
Code: 210055Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 43.81 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1222 mm |
| Width: | 1222 mm |
| Series: | Tuscania Cortina Stone |
| Dimension: | 122.2 x 122.2 x 2 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,49 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | Q5F4 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |