Dlažba Tuscania Decape Battiscopa Miele R 6,5x122,2
Code: 19415Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE WOOD LOOK |
|---|---|
| Weight: | 1.25 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1222 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Tuscania Decape |
| Dimension: | 6.5 x 122.2 x 1 |
| Face: | Jiný, Obdélník |
| Packaging: | 10 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ano |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |