Dlažba Tuscania Dolomia Stone Almond 61x122,2 Rett.
Code: 116593Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.52 kg |
| Color: | Šedá, Béžová, Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 1222 mm |
| Width: | 610 mm |
| Series: | Tuscania Dolomia Stone |
| Dimension: | 61 x 122 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,49 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Travertin |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | O8F7 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |