Dlažba Tuscania Dolomia Stone White 61x122 Rett. (tl.20mm)
Code: 116613Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44 kg |
| Color: | Béžová, Bílá, Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1220 mm |
| Width: | 610 mm |
| Series: | Tuscania Dolomia Stone |
| Dimension: | 61 x 122 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,74 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Travertin |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Terasa |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | O2G4 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |