Dlažba Tuscania Fjord Brun R 30,5x122,6
Code: 19347Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.93 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1226 mm |
| Width: | 305 mm |
| Series: | Tuscania Fjord |
| Dimension: | 30.5 x 122.6 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | I3V6 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |