Dlažba Tuscania Fjord Mosaico Norge Brun 36x32,5
Code: 19370Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 2.57 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 360 mm |
| Width: | 325 mm |
| Series: | Tuscania Fjord |
| Dimension: | 32.5 x 36 x 1 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dekor, Dlažba, Mozaika, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |